فونداسیون بتنی پیش ساخته
16
مهر

فونداسیون بتن پیش ساخته

یکی از تولیدات فونداسیون بتن پیش ساخته صدف پردیس سپاهان طراحی و تولید گردیده است.فونداسیون پیش ساخته محصولی که توسط ریخته گری بتن در یک قالب و یا فرم در یک محیط کنترل شده تولید میشود و در زمان اجرای پروژه با تجهیزات خاص به محل اجرا حمل میشود . استفاده از سیستم بتن پیش ساخته، مزیت های بالقوه زیادی را در سرتاسر محل ریخته گری بتن ارائه می دهد. فرآیند تولید برای بتن پیش ساخته در سطح زمین اجرا می شود که به امنیت پروژه کمک می کند.

استفاده از سیستم بتن، مزیت های بالقوه زیادی را در سرتاسر محل ریخته گری بتن ارائه می دهد. فرآیند تولید برای بتن در سطح زمین اجرا می شود که به امنیت پروژه کمک می کند.

تولید فونداسیون پیش ساخته

برای آگاهی از جزئیات مربوط به تولید و قیمت فونداسیون بتنی مورد نظر خود بهترین و مناسب ترین راه، تماس با همکاران ما از همین وب سایت پیش روی خود می باشد. از مهمترین و اصلی ترین کاربردهای مربوط به فونداسیون بتنی می توان به مواردی از جمله پایه چراغ روشنایی، پایه دوربین، پایه چراغ راهنمایی و رانندگی، مناسب برای دکل های مخابراتی و غیره اشاره کرد.شما نیز می توانید برای خرید فونداسیون پیش ساخته و استفاده از این سازه ها، از همین وب سایت پیش روی خود اقدام کرده و از این طریق آن را مورد استفاده قرار دهید. همچنین می توانید در صورت داشتن هرگونه سوالی نیز با همکاران ما در تماس باشید و راهنمایی های مورد نظر خود را به دست آورید.

تولید و قیمت فونداسیون بتنی پیش ساخته

جزئیات مربوط به تولید و قیمت فونداسیون بتنی یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از مردم بوده است. شما می توانید برای آگاهی از فونداسیون بتنی مورد نظر خود، فیلم های مربوط به آن را مورد بررسی و مشاهده قرار دهید. قیمت با توجه به ابعاد و وزن متفاوت است.

شما نیز می توانید با توجه به بودجه در اختیار خود، مناسب ترین این محصولات را تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تولید و قیمت فونداسیون بتنی نیز با دوستان ما از همین وب سایت پیش روی خود در تماس باشید.

مبنای پیش ساز ساخت دکل که از بتن ساخته شده باشد، فنداسیون پیش ساخته دکل است.  و مهم ترین بخش برای ساخت یک دکل در ابتدا میباشد.

با توجه به اینکه دکل ها معمولاً در محیط های باز ساخته می شوند و بسیار در معرض عوامل مختلف طبیعی مثل باد های شدید و طوفان، سیل و گاهاً نشست زمین هستند، به همین دلیل داشتن فنداسیون آماده بتنی دکل برای آن ها ضروری می باشد.

 خرید فنداسیون پیش ساخته دکل نوعی از سازه ها می باشد که بتواند بار وارد شده به دکل را تحمل کرده و آن را به زمین منتقل نمایید.

مزیت فونداسیون بتن پیش ساخته

روشهای نوین تا حد بسیار مطلوبی نقاط ضعف روشهای سنتی را می پوشاند. از جمله مزایای فونداسیون بتنی و فونداسیون پایه چراغ عبارتند از:

 •  استفاده بهینه از مصالح و در برخی موارد امکان بازیافت مصالح
 •  افزایش سرعت و کاهش نازک کاری های غیر ضروری
 •  کنترل کیفیت بالا
 •  ایمنی بیشتر
 •  صرفه جویی در مصرف انرژی
 •  کاهش نیروی انسانی
 •  مقاومت بهتر

قیمت فونداسیون بتنی

برای اطلاع از قیمت خرید فونداسیون پیش ساخته لطفا با ما در ارتباط باشید.

دکل ها و پایه ها معمولا در محیط های باز استفاده می شوند و عوامل طبیعی مانند باد ، برف ، زلزله و… میتوانند باعث سرنگونی آن شوند.

اگر بخواهیم عواملی را که بر روی قیمت فونداسیونبتنی بتنی تاثیر میگذارند را نام ببریم، میتوان به ابعاد ، عیار بتن ، قطر و تراکم آرماتور بتنی ، تعداد و سایز انکربولت ها اشاره داشت.

کاربردهای فونداسیون بتنی

از کاربردهای مختلف فونداسیون پیشساخته بتنی به طور خلاصه می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • فونداسیون ساختمان بتنی
 • پایه و فونداسیون دکل مخابراتی
 • به عنوان پایه دوربین
 • پایه چراغ راهنمایی و رانندگی
 • پایه چراغ روشنایی

فونداسیون پایه بتنی 

فونداسیون بتنی یکی از مستحکم ترین و مقاوم ترین پی ها می باشد که استفاده از آن در مناطق زلزله خیز بسیار مناسب است.

از جمله کاربردهای فونداسیون بتنی پیش ساخته می توان به دکل مخابراتی، پایه های چراغ های راهنمایی و رانندگی، پایه های دوربین در سطح شهر، پایه های چراغ های روشنایی اشاره نمود.

فونداسیون روشنایی ، فونداسیون پایه چراغ خیابانی

اولین و اصلی ترین بخش در نصب یک پایه چراغ روشنایی اجرای فوندانسیون آن است. برای تولید فوندانسیون دو راه دارید یا به صورت آماده تهیه کنید یا در محل به صورت ریختگی تولید کنید. که این دو نوع از نظر استقامت در اجرا تفاوت آنچنانی ای با یکدیگر ندارند تنها نیاز است تا فرد نصاب از تخصص برخوردار باشد

فونداسیون پیش ساخته اصفهان

یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات پیش ساخته بتین شرکت صدف پردیس سپاهان اصفهان هیتند که محصولات با کیفیت مناسب با نیاز مشتری را تولید و در محل پروژه تحویل میدهند.