معرفی حوضچه بتنی

معرفی انواع محصولات حوضچه صدف پردیس سپاهان
استعلام قیمت

انواع حوضچه بتنی

حوضچه تیپ یک

حوضچه تیپ یک دو تکه مطابق با کلیه استاندارد های مخابراتی توسط صدف پردیس سپاهان طراحی و تولید گردیده. حوضچه تیپ یک همانند حوضچه تیپ دو و حوضچه تیپ سه  توان قرار گرفتن در کلیه معابر و جاده های با ترافیک سنگین را دارا میباشد. اختلاط آن بر اساس سنگدانه های شکسته و عیار بتن  ۴۰۰ کیلو گرم در هر متر مکعب سیمان میباشد.

با افزودنی روان کننده که متوسط نمونه مکعبی آن در تست فشار ۳۵۰ کیلوگرم در هر سانتیمتر مربع بوده است. برای راکب بندی این حوضچه به ۴ عدد پایه رکاب ۸۲ سانتیمتر و ۸ عدد رکاب ۲۵ سانتیمتر بدون واسطه به همراه نردبان ۵ پله و نگهدارنده نردبان میباشد. جهت حمل و نقل آن در سگمنت پایین۴ قلاب قطر ۲۰ گالوانیزه گرم و در قسمت بالائی از چهار قلاب ۱۸ آجدار استفاده شده.

وزن کل این حوضچه ۴۴۰۰ کیلوگرم و قابلیت حمل ۴ باب در هر تریلی را دارا میباشد. تعداد داکت در نظر گرفته شده مسیر اصلی ۱۶ عدد و در عرض و نیم عرض هم ۱۶ عدد در نظر گرفته شده است. جهت راکب بندی از ایندسلت نمره ۱۲ در دو سگمنت تعبیه شده. مقدار نوار قیری مورد نیاز برای نصب هفت متر میباشد.

ابعاد داخلی ۱۴۰*۱۰۰*۲۰۰ و ابعاد خارجی ۱۷۵*۱۲۸*۲۲۸ میباشد. بر اساس طرح های مختلف قابلیت کسر و اضافه نمودن داکت را دارا میباشد. درب و کلاف و گلوه آن مطابق استاندارد های حوضچه تیپ ۲ در نظر گرفته شده.

جهت کسب اطلاعات در خصوص لوازم پیش فرض مصرفی حوضچه میتوانید به صفحه لوازم مصرفی مراجعه نمایید. همچنین شایان به ذکر است محصولات بتنی پیش ساخته همچون هندهول بتنی ، نوار قیری ، نگهدارنده بتنی ،مخزن بتنی پیش ساخته ، فونداسیون بتنی ، سکوی بتنی، حوضچه بتنی مخابراتی ، جی پلن بتنی ، دال بتنی ، سقف بتنی ، تیرک شناسایی ، بلوک سیمانی از محصولات شرکت صدف پردیس سپاهان است.

حوضچه تیپ دو

حوضچه بتنی تیپ دو یکی از پرمصرف ترین نوع حوضچه ها در صنعت مخابرات در دهه های اخیر تاکنون بوده و برای ورود و خروج ۱۶ عدد داکت ۱۱۰ در نظر گرفته شده و طراحی آن به صورتی است که از هر چهار طرف در عرض آن می توان خروجی داشت.

جزثیات پروژه : از این حوضچه در تمامی پروژه های مخابرات ایران و مخابرات زیر ساخت در سرتاسر ایران کار شده است که از بزرگترین آن ها می توان به پروژه های نور یک و نور دو که این شرکت افتخار همکاری با گروه تخصصی سماوات و شرکت های آزمون کیفیت و تداوم نور پارسیان کار نموده است اشاره نمود.

جهت کسب اطلاعات در خصوص لوازم پیش فرض مصرفی حوضچه میتوانید به صفحه لوازم مصرفی مراجعه نمایید.

حوضچه تیپ سه

حوضچه بتنی ۳K پیش ساخته یکی از اولین نوآوری های شرکت صدف پردیس سپاهان می باشد. طرح گسترده ۳k پیش ساخته در استان های مختلف کشور از جمله استان اصفهان، چهار محال بختیاری، مرکزی، سمنان و کرمان مورد استفاده قرار گرفته است.

جهت کسب اطلاعات در خصوص لوازم پیش فرض مصرفی حوضچه میتوانید به صفحه لوازم مصرفی مراجعه نمایید.

حوضچه تیپ دو کوتاه

حوضچه تیپ دو

حوضچه تیپ سه ۳k

حوضچه تیپ سه

حوضچه تیپ یک

6 دلیل برای استفاده از حوضچه های صدف پردیس سپاهان

1

پیشرو با نیاز روز

این شرکت در عرصه محصولات بتنی مخابرات توانسته با اجرا و طراحی های خاص خود مانند حوضچه ۳k یا تبدیل حوضچه تیپ ۴ بدون سنتراک به حوضچه تیپ ۳K و همچنین حوضچه تیپ ۱ دو تکه معضلات اجرایی را به حداقل برساند. همچنین تولید انواع سکو و هندهول به صورت بروز به بهترین شکل خدمات خود را ارائه نماید.

2

رعایت استاندارد

با توجه به تجربه و تخصص در زمینه بتن و بروز بودن در این حوزه، این شرکت به صورت دائم در واحد آزمایشگاهی خود و یا همکار آزمایشات مورد لزوم را انجام می دهد.

3

مواد اولیه مرغوب

این شرکت از لحاظ جغرافیایی در منطقه ای واقع شده است که از مرغوب ترین شن و ماسه ، سیمان و میلگرد بهره مند است.

4

توانمندی در تولید

می توان به رزومه این شرکت در همکاری با پروژه های بزرگ کشوری مانند پروژه های نور یک و دو و همچنین تمامی مخابرات های ایران با حفظ کیفیت اشاره نمود.

5

سابقه درخشان

با توجه به شروع کار از سال ۸۳ تا کنون این شرکت توانسته است با سازمانها و نهاد های زیادی همکاری نماید و محصولات خود را با بهترین کیفیت ارائه نماید.

6

ارسال سریع

به واسطه شرایط جغرافیایی و واقع شدن این شرکت در استان اصفهان که به شکلی در مرکز ایران می باشد ، توانایی ارسال سریع به هر نقطه از ایران را با کمترین هزینه دارد.