معرفی جدول بتنی

معرفی انواع محصولات جدول بتنی صدف پردیس سپاهان
استعلام قیمت

جدول بتنی

جدول بتنی

در ابتدا جدول بتنی به منظور جداسازی  لاین های دوچرخه سواری در اصفهان پیاده سازی گردید. این جدول ها باید مقاومت بالایی داشته باشند تا در مقابل ضربات احتمالی خودرو ها همچنان ثابت باشند. شرکت صدف پردیس سپاهان به لحاظ استفاده از سیمان تیپ دو و همچنین عیار بتن بسیار بالا توانایی مقاومت در برابر ضربه را در کنار زیبایی این محصول مدنظر خود قرار داده و همچنین با قرار گرفتن دو تسمه در زیر جدول به سهولت در نصب آن و همچنین پیچ شدن بر روی اسفالت کمک می کند. انواع جدول بتنی با ابعاد مختلف در شرکت صدف پردیس سپاهان طراحی و تولید می شود.قابل ذکر است که علاوه بر این محصول ، محصولاتی همچون تیرک شناسایی، آبرو بتنی ، بلوک سیمانی بتنی ، جی پلن بتنی، سقف بتنی پیش ساخته، دال بتنی، حوضچه بتنی و … تولید میشود.

6 دلیل برای استفاده از محصولات صدف پردیس سپاهان

1

پیشرو با نیاز روز

این شرکت در عرصه محصولات بتنی توانسته با اجرا و طراحی های خاص خود معضلات اجرایی را به حداقل برساند.

2

رعایت استاندارد

با توجه به تجربه و تخصص در زمینه بتن و بروز بودن در این حوزه، این شرکت به صورت دائم در واحد آزمایشگاهی خود و یا همکار آزمایشات مورد لزوم را انجام می دهد.

3

مواد اولیه مرغوب

این شرکت از لحاظ جغرافیایی در منطقه ای واقع شده است که از مرغوب ترین شن و ماسه ، سیمان و میلگرد بهره مند است.

4

توانمندی در تولید

می توان به رزومه این شرکت در همکاری با پروژه های بزرگ کشوری مانند پروژه های نور یک و دو و همچنین تمامی مخابرات های ایران با حفظ کیفیت اشاره نمود.

5

سابقه درخشان

با توجه به شروع کار از سال ۸۳ تا کنون این شرکت توانسته است با سازمانها و نهاد های زیادی همکاری نماید و محصولات خود را با بهترین کیفیت ارائه نماید.

6

ارسال سریع

به واسطه شرایط جغرافیایی و واقع شدن این شرکت در استان اصفهان که به شکلی در مرکز ایران می باشد ، توانایی ارسال سریع به هر نقطه از ایران را با کمترین هزینه دارد.